Quadre de professionals

  • DireccióAlícia González Saez
  • Cap d'admissionsPia Veth

Medicina de família

  • Míriam Amanda Barreda Santa Cruz
  • Alícia Comerma Méndez

    Dl. dc. i dv.  de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h

  • José Luis Cosser Rodríguez

    Estartit
    Dl. i dv de 9 a 14,
    i dm. de 9 a 14 i 16 a 19

  • Maria Filip

    Dt.  dc i dj. de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h 

  • Alícia González Saez
  • M. Teresa Jacas Vidal

    Dm. dc i dj de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h

  • Lluís Palé Mena

    Estartit
    Dl. Dm. dji dv de 9 a 14,
    i dm. de 9 a 14 i 16 a 19

  • Núria Parals Suñé

    Dt. dc. i dv. de 8 a 13 h
    Dl. i  dj. de 16 a 20 h    

  • Laura Roca Payás

    Dl. dj. i dv.  de 8 a 13 h
    i dt. i dc. de 16 a 20 h

  • Carlos Saenz Berbejillo

    Dt. dc de 18 a 21 h
    i dl. dj. i dv. de 15 a 18 h

  • Irene Sánchez Sánchez

    Verges Dl. dt. dj. i dv. 9 a 13 h
    La Tallada Dj. De 16 a 20
    Jafre Dm. De 9 a 13

Infermeria de família

  • Margarita Barnils Gispert

    Dl. d'11  a 15 h
    Estartit 
    dt, dj i dv de 9 a 14h
    i dc. de 9 a 14 i de 16 a 20h

  • Annabel Ibañez Jiménez

    Dl. dc. dj. de 8 a 14,
    dt. i dv. de 15 a 20 h

  • Laura López Gómez

    Dl. de 9 a 14 h
    Verges Dl. dt. dj. i dv. 9 a 13 h
    La Tallada Dj. De 16 a 20
    Jafre Dm. De 9 a 13

  • Catalina Mestre Morey

    Dl. de 16 a 20 h    

  • Alexandra Moreno Felipe
  • Gisela Pairet Jofre

    Dl. dc. i dv. de 8 a 14 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h

  • Clara Parals Bonay
  • Pilar Rovira Camino

    Estartit dl, dj i dv de 9 a 14h

  • Maria José Sánchez Doblado

    Dl. dj. i dv. de 8 a 14 h
    i dt. i dc. de 16 a 20 h

  • Marta Tauler Suñer

    Dl. dt. dm i dv. de 9 a 14 h
    i dj. de 16 a 20h

Pediatria

  • Anna Fernández Altisen

    Dl. 16 a 18 h, dm. a dj. de 9 a 14 h
    Dv. de 9 a 14 h i de 15 a 18 h

  • Judith González Morla

    Dc. i dv. de 9 a 14 h

  • Ana Elena Quintero Vargas

    Dl. de 8 a 14 h. i dm. de 8 a 14 i de 16 a 20 h.

Diagnòstic per la imatge

  • Anabel Gutiérrez Pinilla

    Dt. i dv. de 9 a 15 h
    i dc. de 15 a 20 h

Farmàcia

  • Montserrat Cols Jiménez

    Dc. de 8 a 14 h   

Fisioterapia

  • Enric Aliño Escuriet

    Dt. de 9 a 14 h.

  • Sílvia Lara Rodríguez

    Dl. a dv. de 8 a 14 h.

  • Maria Neus Puigdevall Salvans

    Dc. de 15 a 19 h

Ginecologia i obstetrícia

  • María del Pilar Duarte Maldonado

    Dt. i dc. De 9 a 14 h i  i dc. 16 a 19 h    

Infermeria de cribatge

  • Ana Isabel Garatea Zubieta

    Dj. de 9 a 13 h

Infermeria pediàtrica

  • Mercè Medina Roig

    Dt. dc, dj i dv. de 9 a 14 h,
    i dl. de 15 a 20 h

Llevadora

  • Yolanda Casabella Casares

    Dc. i dj. de 9 a 14 h
    i dc. de 16 a 20 h

Odontologia

  • Clara Salvador Masabeu

    Dl, dm, dj i dv de 9 a 13 h,
    i dc. de 14 a 19 h

Psicologia

  • Montserrat Gibernau Balcells

    Dv. de 9 a 14 h