Quadre de professionals

  • DireccióJosé Miguel Villar Marqués
  • Cap d'admissionsTrini Valencia Garcia

Medicina de família

  • Raghib Sr Aburamadan
  • Helena Badia Capdevila
  • Guzmán Barrero López

    Dl., dc. i dv.  de  8 a 13 h
    Dm. i dj.  de 16 a 20 h

  • Milagros Del Pozo Sainz
  • Xavier Escolar Santos

    Dl., dm. i dv. de  8 a 13 h
    i dc. i dj. de 16 a 20 h

  • Imma Francès Gras

    Dl., dc, dj. i dv. de  9 a 13 h
    i dm. de 16 a 20 h

  • Yuri Hernández Espinosa
  • Jordi March Nogué
  • Maria Pons Carol

    Dm., dc. i dj. de  8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h

  • Iris Elena Salinas Meza

    Dm., dc. i dj. de  8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h 

  • Jesús Sánchez Rodríguez

    Dl., dm. i dv. de 8 a 13 h
    i dc. i dj. de 16 a 20

  • Alice Sandru

    Dm., dc. i dj. de  8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h

Infermeria de família

  • Mercè Agustí Sánchez

    Dl., dm. i dv. de 8 a 16 h
    i dc. i dj. de 15 a 17 h

  • Cristina Cama Capellas

    Dm., dj. i dv. de 8 a 13 h
    i dl. i dc. de 16 a 20 h

  • Lídia Camó Mercader

    Dl., dc. i dv. de 8 a 13 h.
    i dm. i dj. de 15 a 17 h

  • Sonia De Pablo Gil

    Dl., dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dm. i dj. de 16 a 20h

  • Mar Gainza Sancha

    Dl i dv. de 15 a 21 h

  • Cristel González González

    Dl. i dv. de 16 a 20 h.
    i dm., dc. i dj. de 8 a 13 h.

  • Albert Mañé Bargalló

    Dc. de 15 a 21 h. i dj. de 9 a 13 h

  • Sílvia Mir Mercader

    Dc., dj i dv. de 8 a 13 h.
    i dl. i dm. de 15 a 20 h.

  • Consol Peracaula Boschsacoma

    Dm. de 15 a 21 h.

  • Clara Piferrer Clara

    Dl., dm. i dv. de 8 a 13 h
    i dc. i dj. de 16 a 20 h

  • Montse Prados Pages

Pediatria

  • José Luis Andollo

    Dl. de 9 a 13 h. i de 15 a 19 h.
    dm. de 9 a 14 h. i dc. i dv. De 9 a 13 h.

  • Anna Moyà Martínez

    Dl. i dv. De 9 a 14 h.,
    dm. de 9 a 13 h. i de 15 a 20 h.,
    dc. de 8:30 a 13 h. i dij. de 15 a 20 h.

  • Ana Elena Quintero Vargas

    Dc. i dv. de 16 a 20 h. i dj. de 8:30 a 14 h.

Farmàcia

  • Montserrat Cols Jiménez

    Dm. de 9 a 14 h.  

Fisioterapia

  • Enric Aliño Escuriet

    Dj. de 14 a 20 h.    

  • Sílvia Lara Rodríguez

    Dm. de 16 a 20 h.    

  • Joaquina Ramírez Martínez

    Dl., dc. i de 15 a 19 h.,
    dm. i dj. de 16 a 20  h.,
    i dv. de 9 a 12 h. 

Ginecologia i obstetrícia

  • Melissa Silvana Brain Giannotti

Infermeria de cribatge

  • Ana Isabel Garatea Zubieta

    Dc. de 15 a 19 h

Infermeria pediàtrica

  • Imma Jou Solés

    Dl. de 8 a 13 h.,
    dm., dj. i dv. de 9 a 13 h.,
    i dc. de 9 a 18 h.

  • Sílvia Mir Mercader

    Dl. i dm. de 15 a 20 h.
    i dc. dj. i dv. de 8 a 13 h.

Llevadora

  • Roser Molinas Parals

    Dl. de 9 a 19 h.
    i dm. i dj. de 9 a 13 h.

Odontologia

  • Genina Beltran Cruells

    Dl. i dv. de 9 a 13 h. i
    dc. de 10 a 13 h. i de 15 a 18 h.   

Psicologia

  • Montserrat Gibernau Balcells

    Dv. de 9 a 14 h

  • Núria Rodríguez López

    Dv. de 9 a 14 h