Quadre de professionals

  • DireccióXavier Casanovas Rigall
  • Cap d'admissionsAnna Batlle Vila

Medicina de família

  • Josep Ausió Arumi

    Dt. I dv . de 8 a 13 h
    i dl, dc i dj. de 16 a 20 h    

  • Anna Bosch Sánchez

    Dl. dt. dj. i dv. de 8 a 13 h.
    i dm. de 16 a 20 h.

  • Pere Carrera Teixidó

    Dl. dj. dv. de 8 a 13 h.,
    i dt. dc. de 16 a 20 h.

  • Xavier Casanovas Rigall

    Dt. i dv. de 9 a 13 h.

  • Antonia Garbajosa Cabello

    Dt, dc.  i dj. de 8 a 13 h
    i dl., dv.  de 16 a 20 h     

  • Marcel Garcia Gracia

    Dl. i dv. de 8 a 13 h.,
    i dt., dc. i dj. de 16 a 20 h. 

  • Maulio García Pérez

    Dt. dc. i dj. de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h    

  • Pilar González Berenguer

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h.
    i dt. i dj. de 16 a 20 h.

  • Ivonne Grassot Palet

    Dt. dc. i dv. de 8 a 13 h.,
    i dl. i dj. de 16 a 20 h.

  • Lilia Gutuleac
  • Cristina Montañés Latorre

    Dt. dj. i dv. de 8 a 13 h.,
    i dl. i dc. de 16 a 20 h.

  • Maria Elena Nodarse Machín
  • Meritxell Pericàs Hernández

    Dl. dc. i dj. de 8 a 13 h.,
    dt i dv. de 16 a 20 h.

  • Marlene Urbano Laya

    Dl. dc. i dj. de 8 a 13 h
    i dt. i dv. de16 a 20 h    

  • Loreley Vadillo Nadalutti

    Dt. dc. i dj. de 8 a 13 h.,
    i dl. i dv. de 16 a 20 h.

Infermeria de família

  • Anna Bohigas Vives

    De dl. a dv. de 9 a 14 h.

  • Anna Maria Cortada Farré

    Dl. dt., dj. de 9 a 14 h.,
    dc., dv. de 16 a 20 h.

  • Laia Esteve Caritg

    Dl, dt. i dc. de 8 a 14 h.,
    dj, i dv, de 16 a 20 h.

  • Elisenda Fernandez Escofet

    Dl. dc. i dj. de 8 a 14 h.,
    i dt. i dv. de 16 a 20 h.

  • Carmen García Alberola

    Dt. de 8 a 14 h.,
    i dl. i dj. de 16 a 20 h.

  • Isaura González Garrido
  • Alexandra Martínez Bustos

    Dl. dc. i dv. de 8 a 14 h.,
    i dt. i dj. de 16 a 20 h.

  • Ester Messeguer Bordas

    Dt. dc. i dj. de 8 a 14 h.,
    i dl. i dv. de 16 a 20 h.

  • Maribel Palacios Sánchez

    Dl. dj. i dv. de 8 a 14 h.,
    i dt. i dc. de 16 a 20 h.

Pediatria

  • Carolina De Madrid-Davila Rico

    Dl. dc. dj. i dv. de 9 a 14 h
    i dt. de 15 a 20 h   

  • Iratxe Olabegoya Estrela

    Dt. dc. i dj. de 8 a 14 h
    dl. i dv. 15 a 20 h    

  • Deyanira Ruiz Alonso

    Dl. dt. dj. i dv. de 8 a 14 h
    i dc. 15 a 20 h    

Farmàcia

  • Montserrat Cols Jiménez

    Dt. de 9 a 11 h

Fisioterapia

  • Enric Aliño Escuriet

    Dc. de 14 a 20 h

Ginecologia i obstetrícia

  • Eulàlia Folch Borràs

    Dl. dt. dc. dj i dv. De 9 a 14 h
    i dl. i dc. 16 a 19 h  

Infermeria de cribatge

  • Ana Isabel Garatea Zubieta

    Dt. i dj. de 16 a 20 h

Infermeria pediàtrica

  • Josefina Aguilar Hernández

    Dl. dt. dc, dj i dc. de 9 a 14 h
    i dj. 15 a 20 h    

  • Mercè Grañén Bosch

    Dt. dc. dj. i dv. de 8 a 14 h
    i dl. 15 a 20 h    

  • Patricia Moreno Arellano

    Dl. dc. i dj. de 8 a 14 h
    i dt. i dv. 15 a 20 h    

Llevadora

  • Mariona Anguila Garcia

    Dl. dt, dc i dv. de 10 a 14 h

Odontologia

  • Jose Manuel Aliste Salis

    dt. 16 a 20 h
    i dc., dj. i dv. 8 a 14 h    

  • Gloria Arnau Güell

    Dl. dt. i dc. de 8 a 15 h
    i dj. i dv. 15 a 9 h    

Podologia

  • Laura Bada Navarro

    Dj. de 8 a 14 h i de 16 a 20 h  

  • Alba Calvo Montserrat

    Dl. de 8 a 14 h

  • Antonio Cobos Muñoz

    Dl. de 15 a 20 h,
    dc. i div de 8 a 14 h

Psicologia

  • Montserrat Gibernau Balcells

    Dt. de 9 a 14 h