Quadre de professionals

  • DireccióIgnacio Pascual Cereceda
  • Cap d'admissionsMaite De Cos Ruíz

Medicina de família

  • Mariela Arbide Quinteros

    Dt. dj. i dv. de 8 a 13 h
    i dl. i dc. de 16 a 20 h

  • Olga Baranova Nizamova
  • Olga Baranova Nizamova

    Dl. dt. dc i dj. de 8 a 13 h
    i dv. de 14 a 21 h    

  • Eva Maria Carpintero Rubio

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h

  • James Diego Ettinghausen

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h

  • Adriana Flórez Uribe

    Dm. Dc. Dj de 8 a 15 h
    i dl. i dv. De 14 a 21 h    

  • Marta Fraile Martín

    Dt. dj. dv. de 10 a 15 h
    i dc. de 14 a 19 h    

  • Salvador García Gutiérrez

    Dc. dj.  de 8 a 13 h
    i dl.  de 16 a 20 h

  • Carmen María González Vega

    Dl. dc. i dv.  de 8 a 13 h
    i dt. dj. de 16 a 20 h

  • Meliza Marin Ortiz

    Dm. Dc. Dj de 8 a 15 h
    i dl. i dv. De 14 a 21 h    

  • Honddy Montseny Vega
  • Karen Murillo Rodríguez

    Dm. Dc. Dj de 8 a 15 h
    i dl. i dv. De 14 a 21 h    

  • German Pérez Ruiz

    Dt. dc. i dj. de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h 

  • Juan Ignacio Saenz Hernáiz

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h 

  • Montserrat Verdaguer Clavera

    Dl. dt. i dj. de 8 a 13 h
    i dc. i dv. de 16 a 20 h    

  • Montserrat Vilalta Escoda

    Dl. dt. i dv. de 8 a 13 h
    i dc. i dj. de 16 a 20 h 

  • Cruz Villar Concha

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h

Infermeria de família

  • Montserrat Benito Nieto

    Dt. dj. i dv. de 8 a 13 h
    i dc. i dj. de 16 a 20 h

  • Jaione Echarte Sutil

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 20 h

  • Mar Gainza Sancha
  • Beatriz Luque Rosales
  • Roser Pagés Cateura

    Dl. dt. i dj. de 8 a 13 h
    i dc. i dv. de 16 a 20

  • M. Rosa Pascual Ruiz

    Dt. dj. i dv. de 8 a 13 h
    i dl. i dc. de 16 a 20 h 

  • Eva Prat Gerez

    Dl. dt. dc. dj. dv. de 8 a 13 h

  • Tania Romero Barceló

    Dt. dc. i dj. de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20 h

  • Elsa Rueda Tubert

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dm. i dj. de 16 a 20 h

  • Carolina Ruiz García

    Dt. dc. i dj. de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 20

  • Marta Rutllant Plaja
  • Oscar Sanchez Castro

    Dl. dt. i dv. de 8 a 13 h
    i dc. i dj. de 16 a 20 h 

Pediatria

  • Carolina Parra Cuellar

    Dt. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dl. i dj. de 15 a 20 h

  • Liborio Paz Quiñones

    Dl. dc. dj. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. de 15 a 20 h

  • Gemma Pont Tuset

    Dl. dt. dj. i dv. de 8 a 13 h
    i dc. de 15:30 a 20 h

  • Yenia Rey Shilling

    Dl. dt. dc i dj. de 8 a 13 h
    i dv. de 15 a 20 h

Farmàcia

  • Montserrat Cols Jiménez

    Dv. de 11 a 13 h   
                       

Fisioterapia

  • Enric Aliño Escuriet

    Dl. de 8 a 15 h.

Ginecologia i obstetrícia

  • Montserrat Farré Reñé
  • Elena Lineros Oller

Infermeria de cribatge

  • Ana Isabel Garatea Zubieta

    Dl. i dt. de 9 a 13 h

Infermeria pediàtrica

  • Josefina Aleña Torrent

    Dl. dc. i dv. de 8 a 13 h
    i dt. i dj. de 16 a 18 h

  • Joana Casellas Garcia

    Dl. dt.  dc. dj. i dv. de 8 a 13 h

  • Isabel Muñoz Ramírez

    Dt. dc. i dj. de 8 a 13 h
    i dl. i dv. de 16 a 18h

Llevador

  • Claudio Montenegro

    Dc. dj. i dv. de 9 a 13 h
    i dl. dt. i dc. de 16 a 20 h

Odontologia

  • Anna Matamala Joan

    Dl. dc.  de 8 a 14 h
    i dt. de 16 a 20 h

  • Hortensia Soler Aliaga

    Dt. dj. i dv. de 8 a 14 h
    i dl. i dc. de 16 a 20 h

Podologia

  • Antonio Cobos Muñoz

    Dt. dc. de 9 a 14 h
    i dl. de 15 a 20 h

Psicologia

  • Montserrat Gibernau Balcells

    Dl. de 9 a 13 h